خانه / درباره من

درباره من

من مهدی دادخواه متولد سال ۱۳۶۶ هستم.کارشناسی حسابداری.اما هیچ وقت نتونستم با حسابداری کنار بیام.همیشه به دنبال یک معجزه تو زندگیم بودم که یک دفعه زندگیم تغییر کنه  و همه آنچه در رویاهام داشتم اتفاق بیفته.که با اون طرز تفکر و رفتاری که داشتم این اتفاق نیفتاد.اولین چیزی که به دنبالش بودم این بود که اگه من حسابداری نمی خواهم ، پس می خواهم چی کار کنم؟ چه کاری را دوست دارم؟ اصلن من برا چی خلق شدم؟ و اتفاقی که افتاد این بود که کم کم این سردرگمی باعث شد چند سال از زندگی ام را بیهوده تلف کنم.همچنین باعث شده بود که همیشه یه احساس افسردگی و غمگینی در دلم باشه.خلاصه اینکه بعد از یه مدت به شدت نشستم و فقط دنبال این بودم که من باید چیکار کنم ؟به قول معروف “جوینده ،یابنده است” .از طریق روش های مختلفی که پیدا کرده بودم کم کم تونستم راهم را پیدا کنم و روز به روز بهتر شدم.

از طرفی چون احساس آرامش در زندگیم نداشتم به دنبال دلایل اون گشتم و برای اون هم راه حل های مختلفی را پیدا کردم که خب برخی از آنها برای من جواب نداد ولی برخی دیگه خیلی به درد من خورد.حتی در مورد شادی که فکر می کردم باید شرایط خاصی باشه که تا من آدم شادی باشم ، مطالبی یاد گرفتم که باعث شد دوباره من آدم شادی باشم و دیگه وابسته به اون شرایط خاص نباشه.

من تصمیم گرفتم که این تجربه را برای عزیزانی که مشکل من را دارند به اشتراک بگذارم تا آنها هم بتوانند با یافتن علاقه مندی و همچنین شناخت خود به آرامش و شادی در زندگی دست پیدا کنند.همه مطالب سایت مهدی دادخواه تجربه خودم هست که طی این مدت با بررسی همه منابع در دسترسم به آن رسیده ام و کپی پیست از سایت ها یا کتابهای موفقیت نیست.

امیدوارم که استفاده از این مطالب باعث ایجاد تغییر مثبتی در زندگی خوانندگان این سایت شود.