خانه / خودت را بشناس / از شما می پرسند | کشف رسالت فردی ۶

از شما می پرسند | کشف رسالت فردی ۶

از شما می پرسند ؟ . روشی که در این نوشته میخواهم برای شما توضیح بدم روشی است که خودم نتایج خیلی جالبی از آن دیدم و خیلی به من کمک کرد و بهم اعتماد داد که این راهی که من باید انتخاب کنم دقیقا” همان راهی است که به خاطر آن خلق شدم و راه درست همین است .من این روش را همان اوایل استفاده کرده بودم و نتایجی که از این روش می گرفتم تقریبا” من را به مسیری مشابه همین مسیر سوق داده بود .در واقع قبل از اینکه به این مسیر نهایی که به ان رسیده ام  برسم ، مسیرهایی مشابه آن را از طریق همین روشی که الان می خواهم براتون توضیح دهم را طی کرده ام.

این روشی راهگشا و کمک کننده است و از شما می خواهم که در انجام آن خیلی دقت نمایید و در نوشتن آن و انجام آن خیلی عجله نکنید.چون این روش به یک مقدار زمان نیاز داره .حداقل شاید یک ماه زمان نیاز داشته باشه که شما یک ماه خیلی با دقت به زندگی خودتون نگاه کنید و نیازی به بازگشت به خاطرات گذشته نیست(مثل برخی از روش ها که لازمه آن بازگشت به گذشته و یادآوری خاطرات آن است نیست).

« ادامه این مطلب فقط برای کاربران ویژه قابل مشاهده است »

برای دریافت اشتراک ویژه اینجا کلیک کنید.

درباره ی مهدی دادخواه تهرانی

مهدی دادخواه تهرانی
من مهدی دادخواه هستم.من در این سایت به شما کمک می کنم که خودتان را بهتر بشناسید،علاقه مندی خود را پیدا کنید و پس از آن از زندگی خود لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − دو =