خانه / خودت را بشناس / تضاد | روشي که همچون يک فيلتر قوي عمل مي کند | کشف رسالت فردی ۲

تضاد | روشي که همچون يک فيلتر قوي عمل مي کند | کشف رسالت فردی ۲

تضاد تو زندگي همه ما وجود داره.هميشه و هر لحظه وجود داره.اگه دقت کني مي بيني از همون صبح که بيدار ميشي تا شب که مي خواهي بخوابي به دفعات زياد به تضاد بر مي خوري.کسي نميتونه بگه که من هيچ وقت تو زندگيم تضاد نداشتم.

حالا تضاد چي هست؟ يعني اينکه گاهي اوقات يه اتفاقي براي تو مي افته که تو دوست نداري،حرفهايي را مي شنوي که دوست نداري،وقتي که کاري داري براي تو مهمون برسه، جايي مشغول به کار هستي که دوست نداري، شغلي داري که ازش متنفري، و هزار تا مثال ديگه.

حالا اگه با اين مثال ها يه نگاهي به زندگي روزمره خودت بندازي مي بيني که خيلي از اين تضادها را هم شما داري.مي توني از تضادهايي که همين امروز به اونها برخورد کردي شروع کني به ياد بياري و به عقب برگردي.

اما خب حالا اين تضاد به چه کار مياد؟ قراره فقط مشکلات را به يادمون بياره؟ نه!! قراره اين بار از اين تضاد به نفع خودمون استفاده کنيم.قراره با استفاده از همين تضاد راه خودمون را پيدا کنيم ؟ اگه نميدوني که هدفت چيه؟ سردرگم هستي؟ بي انگيزه و بلاتکليف هستي؟ نميدوني بايد چيکار کني؟چه راهي را انتخاب کني؟ اين نوشته دقيقا” براي شماست.اين يکي از روش هايي است که مي توني جواب اين سوالاتت را بدست بياري.

« ادامه این مطلب فقط برای کاربران ویژه قابل مشاهده است »

برای دریافت اشتراک ویژه اینجا کلیک کنید.

درباره ی مهدی دادخواه تهرانی

مهدی دادخواه تهرانی
من مهدی دادخواه هستم.من در این سایت به شما کمک می کنم که خودتان را بهتر بشناسید،علاقه مندی خود را پیدا کنید و پس از آن از زندگی خود لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 14 =