خانه / خودت را بشناس / آرزوها و روياها | هرگز آنها را بی ارزش مپندارید| کشف رسالت فردی ۱

آرزوها و روياها | هرگز آنها را بی ارزش مپندارید| کشف رسالت فردی ۱

آرزوها و روياها را همه آدم ها دارند.اما دريغ که بسياري از آنها آرزوها و روياهاي خود را يا به فراموشي سپرده اند يا آن را امري کاملا” محال و دست نيافتني مي دانند.خيلي از افراد حتي باور دارند که داشتن آرزو و رويا يک امري ناپسند و مذموم است و حتي اين طرز تفکر خود را به ديگران انتقال مي دهند و بدين ترتيب دنيا گورستاني از آرزوهايي مي شود که مي توانستند دنيا را زيباتر و بهتر نمايند.

در اين نوشته مي خواهم از يکي از روش هايي با شما صحبت کنم که خودم طي اين چند سال از آن استفاده کردم و سرانجام باعث شد که من راه خودم را پيدا کنم و از سردرگمي چند ساله رهايي يابم.

روشي که خود به کارکرد آن واقف نبودم اما به صورت اتفاقي از قدرت و معجزهء آن به شگفت آمدم و فهميدم که چه زيبا راه را به من نشان ميدهد ولي من توجهي به آن نداشتم.در واقع راه را پيش چشمم گذاشته بود ولي من چشم ديدن آن را هنوز نداشتم.

من طي مدت چند سال عادت به نوشتن آرزوها و روياها يم داشتم. هر دو سه هفته يکبار آرزوها و روياهايم را مي نوشتم.اما هيچ وقت سراغ مرور نوشته هاي قبلي ام نمي رفتم که اونها را بخونم و ببينم که مثلا” ماه قبل چي نوشته بودم.اين روند را مدتي ادامه دادم.هر دفعه که قرار بود روياهام را بنويسم،چيزي که اون لحظه به دلم افتاده بود ودوست داشتم را مي نوشتم.

« ادامه این مطلب فقط برای کاربران ویژه قابل مشاهده است »

برای دریافت اشتراک ویژه اینجا کلیک کنید.

درباره ی مهدی دادخواه تهرانی

مهدی دادخواه تهرانی
من مهدی دادخواه هستم.من در این سایت به شما کمک می کنم که خودتان را بهتر بشناسید،علاقه مندی خود را پیدا کنید و پس از آن از زندگی خود لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هجده =